Forum Legionu Accidentally


#1 2014-05-20 02:31:37

 Bertos

Gladiator bUg

50469738
Call me!
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 12
Punktów :   

Gladiator

Glad czyt. puszka pełna dps  (postać ubrana w płyty i walcząca w zwarciu przy pomocy 2h broni)
oto kilka moich spostrzeżeń jak ułatwić grę tą postacią:
1. Jeśli chodzi o myślę ważną sprawę jaką są stigmy bardzo opłacalną opcją jest pakowanie stigm w PvP z którego działamy nawet na PvE (wystarczający dps a tank z glada jest no ymm nie zbyt dobrym pomysłem a nawet jeśli to i tak tankować sie da na build PvP)
http://aion.aspirine.su/stigma/#cCnaofaa...iatecahhne a tak wygląda build gada PvP sprawiający ze ta postać jest zdolna zdziesiątkować asmo
2. 2h Sword czy polerm? zdecydowanie polerm który działa tak jak glad ma działać bo przyjmę 3 słabe strzały na klatę w trakcie jednego zamachu lecz gdy atak dosięgnie celu zostają tylko rozwalone trampki   a teraz małe zaskoczenie 2ga broń łuk idealny do zdejmowania tarcz z bezpiecznej odległości (bronie powinny być łączone na zasadzie do polermu za bm wkładasz kahrun na dobry początek docelowo twoja bron powinna być "wchłonięta" przez antyczne monetki) pocieszenie to tylko 3779 sztuk
3. Kamyczki many rzecz banalna pakujemy w seta kamienie many z trafieniem krytycznym (minimum +17) oraz precyzje (acc +29 taniutko można wyłapać na ah i leci tego sporo) minimalny target to 3100 precyzji i 800 kryta z jedzeniem i scrollami kiedy osiągniemy ten poziom można myśleć już tylko o zwiększaniu tych cyferek bardziej i bardziej
4. punkcik ostatni ale nie mniej ważny -> SET set za BM z akcesoriami podbity na +10 idealnie sprawdza sie w ciężkich przeprawach PvP jak i w walkach PvE jeśli nie musimy tankowac (do tankowania używamy tak samo zrobionego setu za kahruny)

To tyle z mojej strony w razie jakiś pytań proszę pisać śmiało a postaram sie odpowiedzieć w miarę wystarczającej wiedzy!!!
tak więc polerm w dłoń i na asmo!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ktk2010.pun.pl www.motocykliscilipno.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.konriom.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl