Forum Legionu Accidentally


#1 2014-05-22 22:45:39

 Blessed

Niszczyciele Asmo

Skąd: South Katalam
Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 8
Punktów :   

Blessed

Weronika - ponieważ w poprzednim legionie używaliśmy przeważnie imion, więc przywykłam do mówienia mi po imieniu. ; )
Jestem niespełnionym klerykiem ze sporymi ograniczeniami czasowymi (czyt. rodzice). Na grę poświęcam w tygodniu jakieś 2 godziny, w weekendy często jestem rano, jako że robię wtedy garnizony. Gram na pełnym buildzie na heal, aczkolwiek teraz będę zbierać na drzewko w dps. I naprawdę się zastanawiam czy nie zacząć grać dps only. Nie martwcie się, bo mnie nie stać. xD

Prywatnie - 15-letnia dziewczyna z gimbazy, jak to kiedyś ładnie określono "przedstawicielka młodzieży w legionie". Fanka indie rocka i The Beatles, nałogowy czytelnik fantasy, romansów i mangi oraz ktoś, kto nadal uwielbia Harry'ego Pottera. Zdecydowanie za niska jak na swój wiek (152cm wzrostu). Mam sporą słabość do kotów, czekolady  i batoników Fitness. ; ) Moim pierwszym MMO był niesławny metin gdzie nie mogłam odżałować, że biedna lecząca szamanka była skazana na zmianę skilli, bo każdy wolał buffy. Dlatego gram klerykiem i preferuję leczące postacie.

Do legionu trafiłam przez to, że poprzedni się rozpadł. Ale wybrałam właśnie ten, zamiast Banitów, ponieważ bardziej pasuje mi tutejsza atmosfera, ogólnie bardzo lubię osoby, które w tym legionie są.

Ostatnio edytowany przez Blessed (2014-05-22 22:48:09)

Offline

 

#2 2014-05-23 01:05:57

 Zainah

Niszczyciele Asmo

Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Blessed

Wcale nie jesteś za niska jak na swój wiek! Małe jest piękne, a takie rzeczy są uwarunkowane genetycznie ;p
Chciałabym zapytać, jaką książkę ostatnio czytałaś, sama poszukuję inspiracji, a dzięki forum już wiem, że znajdziemy pokrewne tematy


__________________________________________
How do you know that you exist?

Offline

 

#3 2014-05-23 07:11:22

 Blessed

Niszczyciele Asmo

Skąd: South Katalam
Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Blessed

Ostatnio oprócz lektur miałam czas na "Gwiazd naszych wina". ; )

Offline

 

#4 2014-05-26 21:28:10

 Blessed

Niszczyciele Asmo

Skąd: South Katalam
Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Blessed

Mała aktualizacja. Pierwsze w życiu przezwisko - Conchita. -.-
Dzięki Hubi. xd

Offline

 

#5 2014-05-28 13:26:31

 Bertos

Gladiator bUg

50469738
Call me!
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 2014-05-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: Blessed

dla ciebie wszystko kiełbasko:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konriom.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.l2extasy.pun.pl